REKLAMA ZEWNĘTRZNA

banery

szyldy

Projektowanie Graficzne

fotografia katalogowa

APLIKACJA FOLII

SAMOPRZYLEPNYCH

oklejanie

witryn

AKCYDENSY

naklejki dekoracyjne

GrifArt

O Firmie

Grafikę i fotografię z pasją łączymy w sztuce tworzenia reklamy wizualnej.
Specjalizujemy się w dziedzinie związanej z szeroko rozumianą kreacją wizualną, obejmującą zarówno zróżnicowane formy reklamy zewnętrznej obecnej w przestrzeni publicznej, projektowanie graficzne dla potrzeb wydawniczych, reklamowych i użytkowych, a także elementy komunikacji marketingowej w ramach budowania tożsamości wizualnej firmy, marki czy produktu.
Firma GrifArt to kolektyw młodości i doświadczenia, dzięki tej mieszance naszą pracę cechują nietuzinkowe pomysły i profesjonalizm na każdym etapie realizacji powierzonych nam zadań.
Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w branży reklamowej, jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie w temacie reklamy, dostosowane do danego przedsięwzięcia i jego budżetu.
Współpracę z klientem, budujemy mając zawsze na uwadze jego indywidualne potrzeby. Realizację zadania rozpoczynamy od szczegółowej analizy oczekiwań klienta, aż po ustalenie najbardziej właściwej koncepcji prowadzącej do osiągnięcia zamierzonego celu. Naszą ofertę dostosowaliśmy do potencjalnych potrzeb zarówno klientów indywidualnych, instytucji jak i przedsiębiorstw zapewniając kompleksową obsługę w zakresie reklamy zewnętrznej, projektowania graficznego i fotografii reklamowej.
Uważamy, że wysoka jakość usług oraz terminowa realizacja zleceń stanowi podstawę długotrwałej satysfakcjonującej współpracy.
Z nieustanną wnikliwością, przyglądamy się nowościom w branży reklamowej i stale podnosimy nasze kompetencje oraz doskonalimy swój warsztat, aby zakres oferowanych usług odpowiadał zapotrzebowaniom rynku, a tym samym sprostał także Twoim wymaganiom i oczekiwaniom Drogi Kliencie.